המצגת נטענת. אנא המתן

המצגת נטענת. אנא המתן

Present Perfect Simple

מצגות קשורות


מצגת בנושא: "Present Perfect Simple"— תמליל מצגת:

1 Present Perfect Simple
הסבר כללי

2 Present Perfect Simple
אנחנו משתמשים בזמן זה כדי לתאר פעולה שהתרחשה מסויים בעבר. השאלה מתי התבצעה הפעולה היא לא רלבנטית, כיון שהדגש הוא על הפעולה עצמה. לא ניתן להשתמש בזמן זה אם קיימת מילת זמן שמגדירה מתי הפעולה התרחשה כמו ב- Past Simple

3 Present Perfect Simple
מבנה משפט Have/Has + V3/ed Have I We They You Has He She It

4 Present Perfect Simple
מבנה משפט אם הפועל הוא לא יוצא דופן, אז פשוט נוסיף לו סיומת של ed , בדיוק כמו בזמן עבר. Have/Has + V3/ed V1 V2 V3 Go Went Gone Work Worked

5 Present Perfect Simple
I have gone there many times. She has read that book not long ago. השימוש בזמן זה עלול להיות מאוד מבלבל כי לא תמיד נוכל להבין מהו זמן לא מוגדר, ועל כן ישנן מספר כללי אצבע שיעזרו לכם להבין את השימוש בו.

6 Present Perfect Simple
1. כדי לתאר חוויה שעברת או ניסיון חיים. I have been to France. I have been to France three times. I have never been in France. He has never traveled by train. Mika has studied two forgiven languages.

7 Present Perfect Simple
2. כדי לתאר שינוי שהתרחש במרוצת הזמן You have grown since the last time I saw you. My father has become more interested in art. Their English has improved since they moved to Canada.

8 Present Perfect Simple
3. כדי לתאר הישגים ותגליות Man has walked on the moon. Our son has learned how to read. Doctors have cured many diseases.

9 Present Perfect Simple
מילות זמן את מילות הזמן ניתן לשבץ גם באמצע משפט In the last year… So far… Yet Already Still Since… Just Before

10

11


הורד את "ppt "Present Perfect Simple

מצגות קשורות


מודעות Google